730-318-891

Naprawa Pralek Wrocław

tania naprawa pralek wroclaw

Serwis Pralek Zmywarek AGD Wrocław

Witamy serdecznie,pragne zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą firmową w aspekcie napraw oraz serwisu urządzeń AGD: Naprawa Pralek,Naprawa Zmywarek, Suszarek do ubrań, Lodówek, Kuchenek oraz całego innygo dużego sprzętu AGD (Gospodarstwa domowego)

Nasza firma zainstniała na Polskim rynku 1999r - Jako Serwis Pralek Zmywarek AGD Wrocław Tak - To teraz ponad 15 lat naprawiamy Państwa sprzęt AGD coraz bardziej ucząc się w powierzchni serwisu/naprawy urządzeń gospodarstwa domowego Nasze usługi prowadzimy bezpośrednio u Państwa w domu/firmie. Dojeżdzamy do naszych klientów do 50 km - nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za przyjazd. Płacą Państwo TYLKO i wyłącznie za diagnozę sprzętu.

Naprawiamy sprzęt wszystkich marek i firm dostępnych, dojazd do klienta jest możliwy już w ciągu 30 minut od złożenia zgłoszenia naprawy. Serwisujemy też takie sprzęty jak mikrofale, odkurzacze, tostery, suszarki oraz wszelkie inne małe sprzęty agd. Odbieramy zepsuty sprzęt i dostarczamy naprawiony całkowicie za DARMO


Naprawiamy sprzęt wszystkich marek i firm dostępnych, dojazd do klienta jest możliwy już w ciągu 30 minut od złożenia zgłoszenia naprawy. Serwisujemy też takie sprzęty jak mikrofale, odkurzacze, tostery, suszarki oraz wszelkie inne małe sprzęty agd. Odbieramy zepsuty sprzęt i dostarczamy naprawiony całkowicie za DARMO Mamy wszystkie dostępne certyfikaty oraz uprawnienia elektryczne do naprawy sprzętu AGD Wrocław ( Pralki, zmywarki, lodówki, kuchenki ) na kazdą dokonaną przez nas usługe udzialamy gwarancji pisemnej oraz wystawiamy faktury..

Dla nas Nie ma zagadek Naprawimy KAŻDĄ USTERKĘ - Zadzwoń

Zadzwoń :730-318-891